V.İ.P. Gizli Kamera Yetkili Satış ve Servis Merkezi
anasayfa kurumsal kamera ürünleri gizli kamera sistemleri iletişim
gizli kameralar gizli kamera modelleri gizli kamera çeşitleri gizli kamera fiyatları
yan banner
yan reklam
yan banner 2
Anasayfa > TELEFON TAKİP PROGRAMI > TELEFON TAKİP PROGRAMI 3 AY
Fotokopi Makinası
Ürün Kodu : TT-01
Ürün Adı : TELEFON TAKİP PROGRAMI 3 AY
Marka :
Kategori : TELEFON TAKİP PROGRAMI
Dolar : 105$
Türk Lirası : 816,90 ₺
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

KİDSS MOBİL TELEFON TAKİP PROGRAMI

Kidsdmobil Ebeveyn Çocuk Kontrol Yazılımının sizlere sağlayacağı özellikler oldukça geniş bir sıkaladadır, bu özelliklerinn bazılarını aşağıda sizler için kısaca açıklamaya çalıştık. Gerek monitor minor özellikleri gerekse de mevcut diğer fonksiyonları kullanabilmek için tek yapmanız gereken Monitor Minor yazılımını hemen yükleyip test etmektir. Monitor Minor yazılımı kendisine oldukça güvenmekte ve sizlere satın almadan tüm fonksiyonlarını test edebilme imkanı sunmaktadır.

GÖRÜŞMELERİ DİNLEME
Kidssmobil ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz, bu size çocuğunuz ile iletişime geçmeye çalışan potansiyel tehlike arzedebilecek kişilerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu korumanıza yardımcı olucaktır.

CANLI KAMERA İZLEME
Kidssmobil telefon takip uygulaması ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de yine aynı şekilde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu ortam hakkında en net bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

ÇEVREYİ DİNLEME
Kidssmobil telefon takip uygulaması ile hedef telefonun bulunduğu ortam seslerini ister canlı ister kaydederek dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun tehlikeli ortamlarda bulunup bulunmadıklarını anlayabilirsiniz.

KONUM BİLDİRİMİ
Kidssmobil Telefon takip uygulaması takip sayfanızdan çocuğunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an tam olarak nerede olduklarını GPS vasıtasıyla anında online olarak öğrenebilirler.

MULTİMEDYA VERİ AKTARIMI
​Kidssmobil ile çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz, çocuklarınızın kendileri açısından zararlı olabilecek multimmedya aktiviteleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmenize yardımcı olucak bir özelliktir.

WHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE  İZLEME
Kidssmobil ile çocuklarınızın popüler sosyal iletişim aplikasyonlarından olan mesajlaşmaları okuyabilirsiniz. Bu özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel tehlike içeren sosyal medya iletişiminde bulunan çocuğunuzun bu iletişiminde güvenli çember içerisinde kalıp kalmadığı yönünde bir fikir sağlayabilir ve extra bir koruma önlemi almış olursunuz

WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ
Kidssmobil kullanarak çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz. Çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini kontrol edebilirsiniz, potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz.

CANLI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME (YENİ ÖZELLİK)
Kidssmobil Telefon izleme uygulamasının bu özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonunun o anki ekranında neler olup bittiğini anlık olarak canlı video seklinde izleyebileceksiniz. Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinizden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.

İNSTAGRAM (YENİ ÖZELLİK)
Kidssmobil ile İnstagram  mesajları ve paylaşımlarını görebilir ve çocuğunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını öğrenip onların sosyal medya güvenliklerine extra bir katman getirebilirsiniz.

REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME
Çocuklarınızın iletişimde bulunduğu kişilerin tam listesini telefonun rehber kısmından detaylı bir şekilde görüntüleyebilme ve istenilen kişi veya kişileri aramalardan ve mesajlaşmalardan bloke edebilme

SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDEN ETKİLENMEZ
Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Kidssmobil uygulaması bunu size anında e-posta olarak bildirir. Normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki bilgileri size göndermeye devam eder.

TAMAMEN GİZLİ
Kidssmobil Telefon takip uygulaması  çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışacak ve hiç bir uyarı vermeyecektir. Yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon , simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecek ve arka planda sessiz bir şekilde çalışacaktır. Özelliklerin kullanımları sırasında dahi cihaz ekranında veya işleyişinde hiç bir değişiklik olmaz.

SINIRSIZ CİHAZ DEĞİŞTİRME
Kidssmobil abonelik lisansınız süresince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya diğer bir sebeple cihaz değiştirmek durumunda kalmanız durumunda abonelik transfer imkanı sunmaktadır bunu çok kolay bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilirsiniz.

Vip Gizli Kamera

Sipariş & Bilgi

0212 438 55 88

0545 253 30 44

copyright © 2011 VIP Gizli Kamera Tüm hakları saklıdır. Oruçreis Mah. Vadi Cad. No:170/A Giyimkent Esenler\İSTANBUL

Valid XHTML 1.0 Transitional